Hakkımızda

Deneyim : + 18 yıllık ERP Danışmanlığı;

ERP Proje ve Danışmanlık hizmetleri ile başlayan deneyimimizi sizler ile paylaşmak ve birlikte başarılı projeler yapmak hedefi ile kurulduk.

Hedef : Beraber Büyümek;

Farklı sektörlerde hizmet veren şirketlerin ortak paydası olan Netsis Erp ürünlerinin kullanımında firmanızın ihtiyaçlarını ve süreçlerini göz önünde bulundurarak hızlı ve sonuç odaklı çözümler sağlamak ve sizler ile birlikte büyümek firma hedefimizdir.

Araç : Netsis ERP Ürünleri ve Logo Dikey Çözümler;

Firmanızda hali hazırda sahip olduğunuz (eksik kullanılan veya kullanılmayan) modüllerin devreye alınması, yeni alınacak modüllerin uyarlanması birinci önceliktir. Netsis programınızda karanlıkta bir nokta kalmaması ve tüm departmanların tek program üzerinden konuşması firmanız için büyük fayda sağlayacaktır.

Gereksinim : Sertifika ve Bilgi Sahibi ERP Uzmanları;

Netsis Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri ve Logo Dikey çözümlerine; ilgili sertifikasyonlara sahip, konusunda uzman danışmanlar ile proje ve destek hizmetleri sunmaktayız.

Fayda : Empati ve Analitik Yaklaşım;

Firmanızın yönetim ve karar alma mekanizmalarında ihtiyaç duyduğu analiz raporlarını tasarlayarak, bu raporları  sizlere kullanımı kolay ara yüzler ile sunmaktayız.

Hizmet Politikası : Kaliteli Hizmet, mutlu müşteriler;

Firma ihtiyaçlarınıza kaliteli ve hızlı şekilde çözüm sağlamak, güler yüzlü destek ve yüksek müşteri memnuniyeti oluşturmak hizmet politikamızın temelini oluşturmaktadır.